אחרי שנה של הופעות משותפות, אתגרים, וכיף גדול, אני ואלון לקחנו פסק זמן מההופעות. זמן לצלול פנימה לעבודה על אלבום חדש. העבודה עם אלון היתה בין החוויות המרגשות, מלמדות, מגדלות ומהנות שהיו לי במוזיקה עד היום. תודה גדולה אלון!

החלטנו להקליט את החומרים מהמופע, עם כל הלב, בדיוק כמו שהמופע היה, כי זה יקר מדי כדי לתת לביצועים הנפלאים האלה להתנדף… אז לצד שירים מהאלבום הראשון ׳הצעות לתת מודע׳, יש כמה שירים חדשים, שיושמעו לראשונה כאן ובעתיד עוד יקבלו טיפול עיבודי חדש. נכנסנו לאולפן הנעים ׳ביאליק מיוזיק׳ של יוסי פרץ והקלטנו את האלבום 'Live'.

על האלבום ׳הצעות לתת מודע׳

דלית זיו מוציאה אלבום ראשון בהפקתו המוסיקלית של שי לוינשטיין (טליה אליאב, יהוא ירון, קטב מרירי, אפור גשום). סגנון אלטרנטיבי הנע בין רוק לג'אז, אך לא מתחייב להגדרה מוסיקלית אחת.

'הצעות לתת מודע' הוא אלבום מגוון, עשיר בתכנים רגשיים. טקסטים עבריים ולחנים ייחודיים, מקוריים ואישיים. בהגשה ישירה, דלית חושפת פגיעות [תפודים]; מורכבות רגשית [אני רואה]; מחאה [אבק ותת מודע]; מקוריות [ריר]; שבריריות אל מול עוצמה [טיפה]; קשרים רגשיים סבוכים [מרובע וצלופן]; מצבים רגשיים רב מימדיים [מקסים];

שותפים ליצירה: שי לוינשטיין בגיטרה חשמלית מרגשת ונוקבת, טליה אליאב עוטפת את השירה בנגינת פסנתר נוגעת, יהוא ירון פורט בחום על הקונטרבס, בוריס מרצינובסקי באקורדיאון אפלולי ואביב ברק נותן בתופים.

"עיבודים תאטרליים ולחנים שתפקידם ללוות את הטקסטים העשירים הולידו שירים קצרים ותמציתיים, מעין תמונות סטילס המתובלות במיניות מקופלת בכפלי משמעויות ובמשחקי מילים וגם בקצת פוליטיקה".
(אמיר אשר 'רשם קול' - הארץ).  

                                                           

  • Facebook Basic Black
  • Black YouTube Icon

© 2016 by Dalit Ziv. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now